ARDEX

Witamy w ARDEX  »  ARDEX  »  O Nas
ARDEX
od ponad 60 lat jest liderem jakości w swojej branży. Oferuje doskonałe produkty chemii budowlanej o wyjątkowej niezawodności, jakości i powtarzalności. ARDEX do dnia dzisiejszego jest niezależną firmą rodzinną, dzięki czemu w ciągłym dążeniu do innowacyjności nie zapomina o zachowaniu najważniejszego celu - utrzymania najwyższej jakości oferowanych produktów. Gwarantem tego stanu są ciągłe, skrupulatnie wdrażane najnowsze procedury jakościowe oraz liczne, nieustanne badania laboratoryjne. To nie przez przypadek ARDEX postrzegany jest jako najlepszy partner w sektorze chemii budowalnej.

Wiodący gracz na światowym rynku
Silny wzrost na rynku niemieckim oraz inteligentne przejęcia firm na rynkach zagranicznych umiejscowiły ARDEX na mapie świata z liczbą 40 oddziałów oraz 2200 pracownikami w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach. Grupa ARDEX posiada 12 głównych marek i generuje ponad 540 mln EUR rocznego obrotu, z czego 70% poza granicami Niemiec. To oznacza dla firmy ARDEX ważny krok milowy naprzód w stawaniu się światowym liderem w dostarczaniu najwyższej jakości specjalistycznej chemii budowlanej*.

Ekonomiczne rozwiązania systemowe
Ardex będąc wieloletnim partnerem handlowym otrzymuje informacje z pierwszej ręki o praktycznych potrzebach i wymaganiach swoich klientów. Ogromne doświadczenie przy doborze odpowiednich materiałów, wypracowane metody pracy oraz nieustanny dialog z klientem stanowią najważniejsze źródło inspiracji. Ardex opiera się na doświadczeniu, gdyż chce rozbudowywać i ulepszać swoje rozwiązania w taki sposób aby spełniały oczekiwania rynku i sprostały potrzebom profesjonalistów. Proponowane rozwiązania systemowe są optymalne, nowoczesne oraz bardzo ekonomiczne.

Wizja
Wizją grupy ARDEX jest bycie jednym z czołowych, światowych dostawców specjalistycznych rozwiązań systemowych chemii budowlanej. Ardex stawia na ciągły rozwój i nieustannie dąży do doskonałości.

Kultura przedsiębiorstwa
Naszą podstawową, przewodnią regułą jest "doskonałość we wszystkim co robimy". W firmie ARDEX wierzymy, że wszyscy pracownicy oraz partnerzy zawsze działają uczciwie, przejrzyście oraz odpowiedzialnie. Pracownicy są fundamentem, na którym budujemy nasz biznes. Długoterminowy, zrównoważony wzrost jest podstawą wszystkich naszych działań.

*dane z 2014 roku